Nasze narzędzia

Kamera termowizyjna

Po przeanalizowaniu potrzeb naszych klientów postanowiliśmy rozszerzyć działalność o sprawdzenie mieszkania / lokalu kamerą termowizyjną.

Działanie takim narzędziem pozwala wyszukiwać zimniejsze i cieplejsze miejsca w badanym budynku. Jest to bardzo wygodne przy sprawdzaniu jakości montażu stolarki okiennej. Kamera termowizyjna jest niezbędna przy ujawnianiu mostków termicznych, a co za tym idzie określania potencjalnych miejsc, w których będą mogły pojawić się pleśni.

Badanie kamerą pozwala szybko wyszukać wady, usterki, wycieki nie widoczne gołym okiem.

Kamera termowizyjna pozwala również ujawniać usterki (cieplejsze miejsca, grzejące się nadmiernie elementy lub nieciągłości) instalacji elektrycznych, instalacji grzewczych.
 
Badanie kamera termowizyjna jest bardzo szybkie, bezinwazyjne i jest bezpieczne.

Drony

Naszą działalność poszerzyliśmy również o inspekcję obiektów z drona.

Drony pozwalają dostrzegać zjawiska, których nie jesteśmy w stanie zauważyć z żadnej innej perspektywy. Obecnie bardzo szybko możemy dotrzeć w miejsca wcześniej dla nas nie dostępne. Możemy zaglądać w zakamarki, do których nie można zajrzeć z poziomo terenu.

Możemy również monitorować zdarzenia do których wcześniej dostęp był tylko z rusztowań lub drabin.

Dron znacząco obniża koszty naszych inspekcji, oszczędza czas oraz niejednokrotnie zapewnia bezpieczne monitorowanie miejsc trudno dostępnych.