Konsultacje online

mam problem z…

Wykonawcami prac budowlanych.

Zauważyłeś, że na Twojej budowie dzieje się coś nie tak? Jakość prac budzi Twoje wątpliwości? Nie podoba Ci się sposób wykonania robót przez Twojego wykonawcę?

Wytłumaczę Ci jak należy postępować w takich przypadkach i jak rozmawiać z Wykonawcą. Zrobimy to razem krok po kroku, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Mam problem ze Zleceniodawcą.

Masz problem z uzyskaniem zapłaty od Zleceniodawcy? Zleceniodawca kwestionuje jakość Twoich robót? Nie możesz dojść do porozumienia ze Zleceniodawcą?

Mam problem z urzędami.

Nadzór budowlany oczekuje od Ciebie opinii technicznej lub ekspertyzy? Twój wniosek do urzędu wymaga uzupełnienia? Chcesz załatwić w urzędzie sprawy typu: pozwolenie na budowę, zgłoszenie, zmiana sposobu użytkowania, ale nie wiesz jak się za to zabrać?

Mam problem ze zrozumieniem przepisów techniczno-budowlanych?

Nie wiesz jak poruszać się w obszernych przepisach techniczno-budowlanych? Masz konflikt z sąsiadami, lokatorami i nie wiesz od czego zacząć? Masz problem ze swoim deweloperem, zarządcą budynku lub właścicielem budynku?

  • Z chęcią podzielę się z Tobą moją wiedzą, odpowiem na nurtujące pytania.
  • Konsultacje online możemy przeprowadzić
    bez względu na miejsce Twojego pobytu!
  • Zapraszam do kontaktu i przedstawienia Twojego problemu. Ustalimy co jest mi potrzebne, aby zapoznać się z Twoją sprawą i odpowiednio przygotować się do konsultacji.

KONSULTACJE ONLINE

1 godzina – 250,00 zł